Przeglądasz archiwum podkastowe. Ta audycja została przeze mnie zarchiwizowana za wiedzą i zgodą autora, aby kolejne pokolenia mogły posłuchać jak rodził się polski podcasting. W kilku przypadkach nie byłem w stanie skontaktować się z autorami, jednak mam nadzieję, że utworzenie tego archiwum zostanie przez nich przychylnie potraktowane. Na chwałę polskiego podkastingu, którego byłem kiedyś wielkim fanem!
prowadzi: Filip Dawidziński, opublikowany 12 lat temu, rozmiar: 27 MB, czas trwania: 00:30:00

Dziś zapraszamy na pierwszy porządny, już nie efekciarski odcinek, czyli pokrótce przedstawimy listę wszystkich polskich podcastów z roku 2005. Oczywiście lista może być nie kompletna, może być zła, może być skażona obcymi elementami imperialistycznymi, ale to wszystko co mamy, i to jest wszystko co nam wiadomo. Zatem 19 pozycji, pół godziny nawijki. To wszystko dzisiaj.

prowadzi: Filip Dawidziński, opublikowany 12 lat temu, rozmiar: 46 MB, czas trwania: 00:50:00

Dziś Wincenty się wymądrza. Będzie nadawał prawie 50 minut o tym, co ważne jest w przodownictwie pracy, o tym co jest potrzebne, by być przodownikiem pracy. To wszystko w dzisiejszym spotkaniu z najprzystojniejszym i najmilszym polskim podcasterem "starej daty". Dużo przydatnych informacji, jak zostać nadawaczem, kilka zasad, kilka rad i dużo pozytywnych fluidów dla każdego zaczynającego. Zatem do zestawów nasłuchowych marsz, i słuchamy, bo tak partia każe!!! O Link do wykładu na na plenum PZPR proszę pisać osobiście do Wincentego.

prowadzi: Filip Dawidziński, opublikowany 12 lat temu, rozmiar: 27 MB, czas trwania: 00:30:00

Serdecznie zapraszamy na drugi odcinek opowieści Wincenta i dziś zagłębimy się w jego życie osobiste. Zatem po mimo tego, że Wincenty jest skromnym, zwykłym, nieśmiałym chłopem, to żeby wszytko zacząć tak jak należy, trzeba się porządnie przedstawić. I dziś jest ku temu i pora i sposobność. Zatem zapraszamy na mały, osobisty wywód o niesamowicie ciekawym i nietuzinkowym życiu naszego głównego bohatera. Znaczy się będzie film robiony o Wincentym a w dzisiejszym odcinku sposobność nie nadarzy, żeby przesłuchać kilka dialogów o naszym głównym bohaterze. Zapraszamy do głośników!

prowadzi: Filip Dawidziński, opublikowany 12 lat temu, rozmiar: 23 MB, czas trwania: 00:20:00

Serdecznie zapraszamy na pierwszy odcinek naszej historii. Dziś Wincenty, nasz tytułowy bohater będzie na lotnisku bawił się w pilota. Wincenty jest znany z tego, że kocha nie tylko podziemne kopalniane klimaty, ale także lubuję się w sprawach nie do końca przyziemnych. Zatem dziś jego pierwsza opowiastka, czyli Wincenty powie jak to wszystko się zaczęło i dlaczego postanowił się podzielić swoimi mądrościami życiowymi.