Przeglądasz archiwum podkastowe. Ta audycja została przeze mnie zarchiwizowana za wiedzą i zgodą autora, aby kolejne pokolenia mogły posłuchać jak rodził się polski podcasting. W kilku przypadkach nie byłem w stanie skontaktować się z autorami, jednak mam nadzieję, że utworzenie tego archiwum zostanie przez nich przychylnie potraktowane. Na chwałę polskiego podkastingu, którego byłem kiedyś wielkim fanem!
prowadzi: Filip Dawidziński, opublikowany 12 lat temu, rozmiar: 37 MB, czas trwania: 00:46:00

Serdecznie witamy świątczecznie czyli dziś kolejny wspomnieniowy odcinek, i choć ten jest w miare świeży, ale przyszła chęć na przypomnienie Wigilii Podcasterów w nieco odkurzonej, wyczyszczonej wersji. Zatem dziś dobry kwadrans z dobrymi podcastofonowymi głosami. Zapraszamy do słuchania i dziękując za te kilka odcinków w 2012 roku, obiecujemy i poprawę jakości, regularności oraz naprawdę dobrą tematykę w nowym 2013 roku. A dlaczego Wincenty Gwiazdorem, no bo w Poznańskiem na święta przychodzi Gwiazdor, Mikołaj jest 6 grudnia!

prowadzi: Filip Dawidziński, opublikowany 12 lat temu, rozmiar: 33 MB, czas trwania: 00:48:00

No i kolejny odcinek z Wincentym w tle. Dziś zapraszamy na daleką podróż, czyli wraz z autorem udamy się za ocean, by przysłuchać się i posłuchać podcastera, który nadawał onegdaj z dalekiej ameryki. Trochę dywagacji, trochę osobistych wycieczek, ale mamy nadzieję, iż odcinek będzie ciekawy oraz interesujący. Zapraszamy serdecznie.

prowadzi: Filip Dawidziński, opublikowany 12 lat temu, rozmiar: 81 MB, czas trwania: 01:58:00

Dziś zapraszamy na bardzo długi odcinek. Ale żeby dobrze przedstawić historię tego człowieka, to trzeba się rozgadać. Dziś żyd i homofob w jednym. Polak, libertarianin i bard. Muzyk, piosenkarz, może nawet gwiazda nowych mediów. Dziś on, jeden jedyny, niepowtarzalny "podcaster z Krakowa". Zatem zapraszamy na kolejny odcinek Wincentowego gadania.

prowadzi: Filip Dawidziński, opublikowany 12 lat temu, rozmiar: 46 MB, czas trwania: 00:50:00

Wincenty po raz szósty wita się ze słuchaczami i dziś zapraszamy na omówienie dwóch projektów z muzyką w tle. Dlaczego z muzyką dowiecie się w odcinku, ale jedno możemy wam powiedzieć, że nasza Partia lubowała się w takich dźwiękach i takich to historiach. Dobre, mocne brzmienie oraz dobre muzyczne głosy. Zatem dwa projekty, co za tym idzie, odcinek lekko dłuższy. To wszystko w dzisiejszym wystąpieniu.

prowadzi: Filip Dawidziński, opublikowany 12 lat temu, rozmiar: 9 MB, czas trwania: 00:10:00

No to jest taka nie pisana zasada, że każdy staje się podcasterem po pięciu opublikowanych odcinkach. Dziś zatem Wincenty traci dziewictwo w dość nieoczekiwanych okolicznościach. Znaczy się traci z mężczyzną. Dokładnie z Jackiem Artymiakiem, o którym w króciutkim odcinku opowiada. O Jacku ciężko mówić, bo to postać enigmatyczna, ale coś tam nagrane i powiedziane zostało. Tak czy owak zapraszamy.