Przeglądasz archiwum podkastowe. Ta audycja została przeze mnie zarchiwizowana za wiedzą i zgodą autora, aby kolejne pokolenia mogły posłuchać jak rodził się polski podcasting. W kilku przypadkach nie byłem w stanie skontaktować się z autorami, jednak mam nadzieję, że utworzenie tego archiwum zostanie przez nich przychylnie potraktowane. Na chwałę polskiego podkastingu, którego byłem kiedyś wielkim fanem!
prowadzi: Robert K., opublikowany 13 lat temu, rozmiar: 61 MB, czas trwania: 01:06:46

Ponad 100 lat podróży. Od książki poprzez audycje radiowa, musical, filmy aż do gier... Zapraszam do wojny, wojny światów...

prowadzi: Robert K., opublikowany 13 lat temu, rozmiar: 42 MB, czas trwania: 00:46:07

Oryginalny wstęp to tylko iluzja kolejnego dobrego odcinka. Temat wąski jak końcówka węża. cRPG. Przedstawiam kultową grę HIRED GUNS na AMIGĘ (możecie ja pobrać ze strony http://www.thecompany.pl). Zapraszam do eksploracji planety GRAVEYARD wraz z futurystycznymi śmiałkami w klimatach SF. PS. w nagraniu odcinka nie ucierpiał żaden człowiek (czego nie można powiedzieć o 36 monstrach nacierających na autora).

prowadzi: Robert K., opublikowany 14 lat temu, rozmiar: 34 MB, czas trwania: 00:37:51

Fenomen Amigi. Nieudolna próba wyjaśnienia... Od 1940 roku do lat ’90. W roli głównej wyobraźnia... Zapraszam...

prowadzi: Robert K., opublikowany 14 lat temu, rozmiar: 43 MB, czas trwania: 00:47:48

Historia naszego komputerka jest mocno zagmatwana i burzliwa, ale chyba udało mi się ją przedstawić... Poza tym zapraszam na stronkę http://www.thecompany.pl. Nie lada gratka dla wszystkich, którzy chcą pobawić się w Retrogranie.

prowadzi: Robert K., opublikowany 14 lat temu, rozmiar: 28 MB, czas trwania: 00:31:28

Przepraszam za pomyłkę w odcinku miało być ASG a nie AGS, powaliło mi się z granatnikiem radzieckim... A poza tym witam się i mówię o czym będę mówił...