prowadzi: Filip Dawidziński, Rafał Toborek, opublikowany 11 lat temu, rozmiar: 10 MB, czas trwania: 00:09:00

Dziś odcinek Megafone’u bardzo specjalny. Dziś odcinek bardzo uroczysty oraz bardzo urodzinowy. 28 grudnia właśnie obchodzi kolejne urodziny pewien (rzekomy) żyd, pewien (malowany) materialista, pewien (na pewno) zakochany w pinionszkach podcaster. Podcasting dla niego to tylko narzędzie do robienia pinionżków, zatem dziś w odcinku specjalne pozdrowienia dla pana, co w każdym prawie odcinku prosi, wręcz skomle o kasę. Bo jak nie dacie kasy, to nie będzie nic robił... To nie jest tak do końca takie złe... Acha, żeby nie było, my od ponad roku nie dostaliśmy od nikogo żadnego pinonszka i robimy… więc można, co nie?!

prowadzi: Filip Dawidziński, Rafał Toborek, opublikowany 11 lat temu, rozmiar: 48 MB, czas trwania: 01:00:00

Bez montażu, bez zbędnych ceregieli odcineczekiem Megafonu Extra wracamy do was. No i sobota, bo to nasz najulubieńszy dzień... Zatem dziś na początek godzinka o polskim podcastingu, duecik nie lada, czyli Redaktor Techniczny Pan Rafał oraz Redaktor Naczelny Pan Filip. I tak sobie pogadamy o tym i o tamtym, będzie ciekawie, może i interesująco... Z góry przepraszamy za nierówną jakość odcinka, były maluśkie problemy z wyrównaniem poziomów, ale merytorycznie nie mamy sobie nic do zarzucenia. Zatem... do słuchawek...

prowadzi: Filip Dawidziński, Rafał Toborek, opublikowany 11 lat temu, rozmiar: 16 MB, czas trwania: 00:20:00

MEGAFONE wiosenny. Zapraszamy na 16stą audycję trwającą 20 minut w 20 tygodniu. Trzydzieści sześć podcastów, jeden prowadzący, jeden redaktor techniczny, trzy tygodniówki i masa słów. To wszystko dzisiaj. Zapraszamy do komentowana i wyrażania opinii.

prowadzi: Filip Dawidziński, Rafał Toborek, opublikowany 11 lat temu, rozmiar: 24 MB, czas trwania: 00:30:00

Majowy, lekko przegadany MEGAFONE, czyli tygodniowy przegląd twoich ulubionych podcastów. Zapraszamy zatem na pół godzinki z polskim podcastingiem. Czekamy na komentarze oraz inne formy dawania Redakcji znać, że ich robota nie jest na marne… Tygodniówki w tym tygodniu to Inny Koncept, Podcast KMH oraz Małe Filmidło.

prowadzi: Filip Dawidziński, Rafał Toborek, opublikowany 11 lat temu, rozmiar: 16 MB, czas trwania: 00:20:00

I kolejny tydzień za nami, dziś w końcu majowy, wiosenny odcinek a w nim 43 polskie podcasty. Nasze hasło z nagłówka - "Twój Jedyny Przegląd Polskich Podcastów" brzmi śmiertelne poważnie, bo właśnie w stanie śmierci klinicznej nasza jest konkurencja. Ale o tym w podcaście. Trzy Tygodniówki. Dwadzieścia minut. Jeden prowadzący. Zapraszamy. Aaa, odcinek jak zwykle sponsoruje słowo "czyli".