Przeglądasz archiwum podkastowe. Ta audycja została przeze mnie zarchiwizowana za wiedzą i zgodą autora, aby kolejne pokolenia mogły posłuchać jak rodził się polski podcasting. W kilku przypadkach nie byłem w stanie skontaktować się z autorami, jednak mam nadzieję, że utworzenie tego archiwum zostanie przez nich przychylnie potraktowane. Na chwałę polskiego podkastingu, którego byłem kiedyś wielkim fanem!
prowadzi: Martin Lechowicz, opublikowany 12 lat temu, rozmiar: 15 MB, czas trwania: 00:26:08

Ważna, sadystyczna errata do odcinka sadystycznego, autorski opis maili z O2, inscenizacja z WC, a na koniec narzekanie na ludzi, co nie słuchają co się do nich mówi. Z niespodzianką na koniec.

prowadzi: Martin Lechowicz, opublikowany 12 lat temu, rozmiar: 10 MB, czas trwania: 00:17:53

Nowy absurdalny podcaster, nowy głupawy odcinek, nowy przysłany kawał oraz stare dobre dywagacje na temat docierania i tego co się komu należy.

prowadzi: Martin Lechowicz, opublikowany 12 lat temu, rozmiar: 27 MB, czas trwania: 00:48:13

Odcinek-nawijka pełen najróżniejszych dygresji. O układaniu puzzli, o złych skutkach jeżdżenia autobusami, o tym jak osiągnąć sukces, o tym dlaczego nie zrobili mi kawy w TOK FM i różne inne opowiastki.

prowadzi: Martin Lechowicz, opublikowany 12 lat temu, rozmiar: 25 MB, czas trwania: 00:44:28

A teraz się będę napawać, że jestem najlepszy. A jak! A poza tym będzie piosenka. I dużo soczystych porównań. I cytat Crzszmana z podcastu "Jaskinia głupoty". I kawał na końcu.

prowadzi: Martin Lechowicz, opublikowany 12 lat temu, rozmiar: 17 MB, czas trwania: 00:31:17

Konkurs na najlepszą jarzynę, informacje o chomiku, o tym jak jeść pizzę o tym dlaczego muzułmanie są tacy wkurzeni oraz poezja z Bereźna.