Przeglądasz archiwum podkastowe. Ta audycja została przeze mnie zarchiwizowana za wiedzą i zgodą autora, aby kolejne pokolenia mogły posłuchać jak rodził się polski podcasting. W kilku przypadkach nie byłem w stanie skontaktować się z autorami, jednak mam nadzieję, że utworzenie tego archiwum zostanie przez nich przychylnie potraktowane. Na chwałę polskiego podkastingu, którego byłem kiedyś wielkim fanem!
prowadzi: Robert K., opublikowany 14 lat temu, rozmiar: 71 MB, czas trwania: 01:18:09

Odcinek całkowicie poświęcony słuchaczom, pragnącym wybrać się na wycieczkę do Czech. Jak dojechać, gdzie znaleźć nocleg, co jeść, no i oczywiście co pić. Myślę, że ten odcinek pomoże, aby podczas podróży nie “strzelać karpia” za często...

prowadzi: Robert K., opublikowany 14 lat temu, rozmiar: 44 MB, czas trwania: 00:48:11

Następne starcie moich słów z Waszymi uszami… Dziś ze specjalną dedykacją dla ekipy Retro Radia. Postanowiłem upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu i opublikować odcinek retrospekcyjny. (oryginalne, co...?). Jest to moje pierwsze i raczej nieudane starcie z felietonem. Myślę, że dla nie odpowiedniejsze są epopeje. W drugiej części podcastu omawiam kilka nowych projektów kolegów i koleżanek podcasterów. Całość ma długość trwania odpowiednią i godną 420.

prowadzi: Robert K., opublikowany 14 lat temu, rozmiar: 63 MB, czas trwania: 00:47:53

Dokładnie 55 lat po odsłonięciu pomnika w Pradze kończymy historyczną wędrówkę. Bardzo przepraszam za opieszałość – miesiąc i dwa tygodnie to długo… Niestety czasu nie miałem.

prowadzi: Robert K., opublikowany 14 lat temu, rozmiar: 70 MB, czas trwania: 00:51:35

Będzie mrocznie i chwilami niecenzuralnie. Błyskawiczna lekcja historii Czechosłowacji obejmująca lata 1949-55, 6 lat w 50 minut. Wiele tematów zostaje jeszcze do odkrycia i zapewne zabiorę Was na wycieczkę do odleglejszych czasów. W tym odcinku dominuje terror przemoc i śmierć, kłamstwa, zdrady i pomyłki.

prowadzi: Robert K., opublikowany 14 lat temu, rozmiar: 93 MB, czas trwania: 01:07:42

Mówią, że za długo trwają odcinki 420. Mówią, że za dużo historii w 420. No to BUM, długo i historycznie. Ale inaczej się nie dało… W jaki sposób powstał projekt monstrum, które stanęło nad brzegiem Wełtawy? Tym razem proszę o opinie. Przenieśmy się do 1949 roku...